Darmowa dostawa od 200,00 zł

Blog

Jaka przedtreningówka będzie najlepsza?

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ciężarami, czy ćwiczysz już od wielu lat, z pewnością doskonale znasz to uczucie, gdy potrzebujesz zmuszać się do treningu, bo brakuje Ci sił i motywacji.

Czytaj więcej
Cytrulina – aminokwas wspomagający trening
Wreszcie zapisałeś się na siłownię? Już po pierwszym treningu zapewne zdałeś sobie sprawę, że budowa sylwetki nie jest łatwa? Wracasz po sesji i jesteś zmęczony? Kładziesz się spać z nadzieją, że wstaniesz odrodzony, ale szybko okazuje się, że jest jeszcze gorzej, a zejście z łóżka to prawdziwe wyzwanie? Zaczynasz odczuwać ból w mięśniach, o których istnieniu do tej pory nawet nie wiedziałeś? 
Czytaj więcej
Jakie białko dla sportowców?
Odpowiednio dobrane odżywki potrafią przyspieszyć efekty treningowe. Ich stosowanie sprawdza się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i amatorów, którzy ćwiczą jedynie dla poprawy swojego wyglądu. Osoby, którym zależy na rozbudowie mięśni, powinny sięgnąć po suplementację protein, czyli głównego budulca muskułów. Które produkty warto wybrać? Na jakie białko dla sportowców postawić? 
Czytaj więcej
Jaki spalacz tłuszczu dla kobiet?
Nadwaga to problem, który często odbiera paniom poczucie pewności siebie i staje się źródłem kompleksów. Dlatego uprawianie sportu jest coraz popularniejsze wśród płci pięknej. Gubienie zgromadzonych przez lata kilogramów nie jest łatwym procesem. Wymaga on cierpliwości i trzymania samodyscypliny. Niezbędna jest odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna. Na szczęście na rynku dostępne są suplementy, które pomagają w walce o wymarzoną sylwetkę. Mówi się o nich spalacze tłuszczu dla kobiet. Sprawdź, co zawiera ich skład oraz jak działają.
Czytaj więcej
Koncentrat białka serwatkowego – niezbędne informacje

Bez nich zbudowanie dużych mięśni i osiągnięcie atrakcyjnej sylwetki jest bardzo trudne. Chodzi oczywiście o odżywki. Nawet intensywny i regularny trening nie byłby wystarczający. Dlaczego? Bo muskuły do wzrostu potrzebują olbrzymiej ilości aminokwasów. Tak duża podaż z pożywienia jest praktycznie niemożliwa. Dlatego wielu adeptów siłowni stawia na białka serwatkowe. Dziś sprawdzamy, czym jest koncentrat WPC i jaka jest różnica między nim a izolatem. Zachęcamy do lektury, zanim zdecydujesz się na zakup odpowiedniego suplementu. 

Czytaj więcej
Izolat białka serwatkowego – niezbędne informacje
Budowanie sylwetki to proces, który wymaga zarówno odbywania regularnego i intensywnego treningu siłowego, jak i zapewniania odpowiedniej podaży kalorycznej, w tym przede wszystkim właściwej ilości aminokwasów. Często jest ona tak duża, że jej dostarczenie z pożywieniem staje się niemożliwe. Dlatego warto sięgać po odżywki. W tym przypadku sprawdzi się białko serwatkowe w formie izolatu, czyli tzw. WPI. Czym jest i jak powstaje? Sprawdź. 
 
Czytaj więcej
Czy L-karnityna podnosi ciśnienie?
Odżywki dla sportowców cieszą się tak dobrymi opiniami, że wiele osób sięga po nie, zanim jeszcze rozpocznie regularny trening. Oczywiście jest to bezcelowe. Są to suplementy uzupełniające dietę o niezbędne składniki, które przynoszą oczekiwane rezultaty jedynie w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi. 
 
Czytaj więcej
Cytrulina czy przedtreningówka?
Suplementacja staje się coraz bardziej popularna. Po odżywki chętnie sięgają już nie tylko profesjonalni sportowcy, ale również ci, którzy ćwiczą amatorsko celem poprawienia swojej sylwetki oraz możliwości organizmu. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się produkty, których zadaniem jest zwiększenie możliwości siłowych i wytrzymałościowych, by móc szybciej notować efekty.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel