Darmowa dostawa od 200,00 zł

Jaki spalacz tłuszczu dla kobiet?

2020-06-29
Jaki spalacz tłuszczu dla kobiet?

Nadwaga to problem, który często odbiera paniom poczucie pewności siebie i staje się źródłem kompleksów. Dlatego uprawianie sportu jest coraz popularniejsze wśród płci pięknej. Gubienie zgromadzonych przez lata kilogramów nie jest łatwym procesem. Wymaga on cierpliwości i trzymania samodyscypliny. Niezbędna jest odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna. Na szczęście na rynku dostępne są suplementy, które pomagają w walce o wymarzoną sylwetkę. Mówi się o nich spalacze tłuszczu dla kobiet. Sprawdź, co zawiera ich skład oraz jak działają.

Dla pań i panów

Warto zacząć od tego, że nie ma czegoś takiego jak specjalnie wyselekcjonowane odżywki dla kobiet, których zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj jest to chwyt reklamowy, który ma na celu przyciągnięcie szerokiego grona klientek. Jeśli coś bowiem jest przeznaczone dla konkretnej grupy, automatycznie zaczyna kojarzyć się jako wysoce skuteczne. W istocie jednak tabletki pomagające w odchudzaniu mogą zażywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Są one efektywne w przypadku obu płci.

Czy dobre spalacze tłuszczu zadziałają bez ćwiczeń?

Choć coraz więcej kobiet interesuje się sportem i ochoczo zaczyna ćwiczyć, wciąż nie brakuje i takich, które najchętniej zmieniałyby swoją sylwetkę podczas oglądania telewizji, siedząc na kanapie. Czy suplementy na spalanie tłuszczu są pomocne, jeśli nie podejmuje się treningu? Tak, jednak trzeba postawić pewne „ale”.

Po pierwsze, skuteczność odżywek bez ruchu jest znacznie zaniżona. Jeśli nie planujesz zatem wprowadzić do swojego codziennego życia treningu, nie oczekuj, że w sposób rewolucyjny poprawisz swoją figurę. Możesz nieco schudnąć, ale najlepsze efekty będziesz miała, kiedy regularne zażywanie reduktorów połączysz z dowolną aktywnością fizyczną. Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby biegać, jeździć rowerem, pływać, chodzić na fitness czy uprawiać aerobik, postaw po prostu na spacer. Nie wymaga on dysponowania dobrą kondycją czy wytrzymałością, a już nawet pół godziny dziennego chodzenia mocno zwiększy efektywność suplementów.

Po drugie, należy wybrać odpowiedni produkt. Skuteczne spalacze tłuszczu dla kobiet, które nie planują rozpoczęcia treningów, to tzw. termogeniki. Określa się je jako wyjątkowo mocne, dlatego nie powinny po nie sięgać panie cierpiące na nadciśnienie. Zawierają bowiem liczne składniki (najczęściej kofeinę, guaranę i inne), których zadaniem jest zwiększenie temperatury ciała, by wzmóc potliwość. Niestety, ale proces ten wiąże się również z podwyższeniem ciśnienia tętniczego.

Jak działa termogeniczny spalacz?

Preparaty tego typu pełnią dwie funkcje. Pierwszą jest wywoływanie stanu deficytu energetycznego przez aktywizowanie organizmu do pobierania energii z tkanki tłuszczowej, czyli ze zgromadzonych przez lata nadmiarów. Dzieje się tak głównie dzięki L-karnitynie, która odpowiada za przenoszenie komórek tłuszczu do mitochondriów. Te bywają potocznie nazywane mianem pieców energetycznych. Kiedy one pracują, dochodzi do lipolizy, czyli rozpadu tkanek tłuszczowych, które służą jako paliwo.

Drugą rolą, jaką odgrywają dobre suplementy na spalanie zapasów, jest (jak sama nazwa wskazuje) zintensyfikowanie procesu termogenezy, czyli wspomniane już zawyżenie ciepła organizmu. Im większa temperatura, tym efektywniejszy rozpad niechcianych zapasów. Co więcej, wzmaga się wtedy również potliwość, która pozwala na oddanie zapasów wody. Takie tabletki są lepsze dla osób niećwiczących, bo działają na dwóch polach. Nie tylko transportują rezerwy do mitochondriów, wywołując deficyt energetyczny służący odchudzaniu, ale również potęgują jego efekty przez wydalanie dużej ilości potu. Jeśli nie borykasz się z nadciśnieniem i jesteś mało aktywna fizycznie, wybierz zatem tego typu reduktor.

Bezpieczne suplementy

Dostępne są również produkty przeznaczone dla hipersteników. Ich działanie ogranicza się jedynie do tworzenia warunków do sprawnego transportowania komórek tłuszczowych do mitochondriów. Dzięki nim organizm będzie czerpał energię właśnie z rezerw, a nie mięśni. W tego typu suplementach za tę funkcję również odpowiada głównie L-karnityna. Jedyna różnica to brak w ich składzie substancji pobudzających i zwiększających termogenezę. Dzięki temu nie podnoszą ciśnienia, ale przez działanie tylko na jednym polu są mniej skuteczne niż mocne spalacze termogeniczne. Nie jest to zatem dobra wiadomość dla pań nietrenujących. Ich efektywność będzie jednak zadowalająca, jeśli wprowadzi się aktywność fizyczną.

100% FAT KILLER – mocny spalacz tluszczu

Jeśli zależy Ci na szybkich efektach, wybierz 100% FAT KILLER z naszej oferty. To termogenik, który wyzwala produkcję ciepła dzięki pobudzaczom jak kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty i guarana oraz ostrym przyprawom jak np. chili, pieprz czarny czy imbir. Składniki te dają także zastrzyk energii. Przez to łatwiej o ochotę do ćwiczeń fizycznych. L-tyrozyna zmniejsza zmęczenie wywołane treningiem. L-karnityna uruchamia rozpad komórek tłuszczowych. Zażywanie tej odżywki przyspiesza odchudzanie, a nawet umożliwia je bez podejmowania aktywności np. na bieżni.

100% L-CARN – dobry i bezpieczny suplement

Cierpisz na nadciśnienie? Postaw na 100% L-CARN. To odżywka, którą mogą zażywać osoby z hipertensją. Oczywiście nie tylko. To czyste źródło L-karnityny odgrywającej kluczową rolę w odchudzaniu. Jak już wspomnieliśmy, dzięki niej rezerwy tłuszczowe przerabiane są na energię. To właśnie ona rozpoczyna proces spalania. 

Podsumowanie

W naszej ofercie znajdziecie spalacze tłuszczu dla kobiet trenujących, ale także tych, które nie zamierzają uprawiać żadnego sportu. Odchudzać można się nawet podczas siedzenia. Odpowiednio dobrana odżywka uruchamia procesy w organizmie, które przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej. Skontaktuj się z naszym specjalistą, a pomoże Ci w wyborze właściwego produktu.

Polecane

FAT Killer - 120 kaps

FAT Killer - 120 kaps

40,00 zł brutto/1szt.1400 pkt.(333,33 zł / kg brutto)
100% L-Carn - 60kaps

100% L-Carn - 60kaps

40,00 zł brutto/1szt.1400 pkt.(666,67 zł / kg brutto)
pixelpixelpixelpixelpixelpixel