Darmowa dostawa od 200,00 zł

Jakie spalacze tłuszczu dla osób z nadciśnieniem?

2020-05-08

Nadwaga to problem, z którym coraz większa liczba osób postanawia walczyć. Od kilku lat można zaobserwować swoistą modę na prowadzenie zdrowego trybu życia i dbanie o sylwetkę. Na rynku dostępne są specjalne odżywki, które pomagają zrzucić zbędne kilogramy. Produkty tego typu możesz również znaleźć w naszym sklepie. Czy jednak każdy może je stosować? Czy istnieją bezpieczne spalacze tłuszczu dla nadciśnieniowców? Sprawdź!

Spalacz a nadciśnienie

Osoby cierpiące na hipertensję nie mogą używać żadnych produktów, które zwiększają przepływ krwi. Przede wszystkim należy zatem unikać preparatów, w których składzie znajdują się substancje oddziałujące na centralny układ nerwowy i pobudzające. Jest nimi głównie kofeina i guarana. Bezpieczny spalacz tłuszczu dla osób z nadciśnieniem nie może zawierać tych środków.

Alternatywą często są reduktory wzbogacone o ekstrakt z zielonej herbaty, która ma właściwości sprzyjające odchudzaniu. Związki te co prawda nie podnoszą ciśnienia lub czynią to jedynie w nieznacznym stopniu, jednak czasami mogą powstrzymywać działanie leków. Z tego powodu decyzja o wprowadzeniu takich suplementów do diety musi być skonsultowana z lekarzem.

Należy również uważać na termogeniczne spalacze tłuszczu. Przed kupnem takiego produktu warto sprawdzić jego skład. Nie znaczy to jednak, że cierpiący na hipertensję nie mogą skorzystać z pomocy przy odchudzaniu. Na rynku dostępne są niepobudzające odżywki, które wspomagają redukcję zbędnych kilogramów, a jednocześnie uchodzą za przyjazne dla osób mających problem ze zbyt wysokim ciśnieniem tętniczym.

Spalacze tłuszczu dla nadciśnieniowców - jak działają?

Działanie preparatów odchudzających przeznaczonych dla osób z hipertensją jest podobne do tych tradycyjnych. Główna różnica sprowadza się do tego, że ze względu na brak związków silnie pobudzających nie dodają one tyle witalności. Spełniają jednak swoje najważniejsze zadanie, czyli wywołują deficyt energetyczny i aktywizują organizm do pobierania paliwa z tkanki tłuszczowej.

Jest to możliwe dzięki transportowaniu komórek tłuszczu do mitochondriów, gdzie są one przerabiane właśnie na energię. Stosując zatem reduktor dla osób z nadciśnieniem, nie dostaniesz dodatkowej siły do działania, ale za to otrzymasz pomoc w zrzucaniu zbędnych kilogramów!

Jakie składniki są pożądane?

Z jakich związków powinien zatem składać się suplement diety przeznaczony dla cierpiących na hipertensję? Bezpieczna i skuteczna jest L-karnityna. Odpowiada ona za przyspieszenie procesu przemiany tłuszczu na energię przez jego transport do mitochondriów, a także zmniejsza uczucie zmęczenia.

Kolejnym pożądanym związkiem jest kwas rumenowy określany skrótem CLA. Odgrywa on bardzo ważną rolę podczas odchudzania. Zatrzymuje bowiem działanie enzymów umożliwiających wnikanie tłuszczu do komórek, a tym samym zapobiega zwiększaniu wagi ciała. L-karnityna powoduje jej spadek, a CLA znacznie zmniejsza ryzyko ponownego tycia.

Dobre spalacze tłuszczu dla nadciśnieniowców często zawierają też kwas hydroksycytrynowy, który zapewnia uczucie sytości, powodując, że łatwiej jest przestrzegać diety.

Podsumowanie

Hipertensja wymusza konieczność sprawdzania składów produktów przy wyborze środków pomagających w odchudzaniu. Cierpiąc na to schorzenie, należy zachować szczególną ostrożność. Można jednak bez problemu znaleźć bezpieczne spalacze tłuszczu dla nadciśnieniowców, które pozbawione są związków zwiększających ciśnienie krwi. Jeżeli zastanawiasz się, jaki termogenik wybrać – skontaktuj się z nami! Pomożemy Co podjąć właściwą decyzję.

Polecane

FAT Killer - 120 kaps

FAT Killer - 120 kaps

40,00 zł brutto/1szt.1400 pkt.(333,33 zł / kg brutto)
100% L-Carn - 60kaps

100% L-Carn - 60kaps

40,00 zł brutto/1szt.1400 pkt.(666,67 zł / kg brutto)
pixelpixelpixelpixelpixelpixel