Darmowa dostawa od 200,00 zł

Jaki skuteczny spalacz tłuszczu dla osób nieaktywnych fizycznie? Czy warto?

2020-05-08
Jaki skuteczny spalacz tłuszczu dla osób nieaktywnych fizycznie? Czy warto?

Siedzący tryb życia niemal zawsze prowadzi do nadwagi. Nadmiar tkanki tłuszczowej wygląda nieestetycznie, a co gorsza, może być także powodem kłopotów ze zdrowiem i niekorzystnie wpływać na swobodę codziennego funkcjonowania. Obciążone stawy bolą, a zakres ich ruchu robi się coraz mniejszy. Warto zatem zrzucić zbędne kilogramy. Co jednak kiedy nie ma się czasu na ćwiczenia? Pomocny okaże się spalacz tłuszczu. Produkty tego typu można znaleźć w naszym sklepie. Sprawdź, jak działa taki środek, kiedy nie jesteś osobą trenującą. Zapraszamy do lektury!

Czy spalacze tłuszczu działają bez ćwiczeń?

Pytanie o skuteczność suplementów, których zadaniem jest redukcja tłuszczu, bez konieczności podejmowania aktywności fizycznej, jest najczęściej słyszanym przez pracowników naszego sklepu. Wiele osób nie może sobie pozwolić na bieganie, rower czy podnoszenie ciężarów. Czasami wynika to z ograniczeń zdrowotnych, innym razem powodem jest brak wolnego czasu. Właśnie dlatego powstały reduktory. Czy warto jednak je stosować?

Nie ulega wątpliwości, że efekty najszybciej pojawiają się, kiedy tabletki odchudzające łączone są z treningiem. Jednak nie zmienia to faktu, że odpowiednio dobrany spalacz tłuszczu działa również bez ćwiczeń. Jak to możliwe? Jego zadaniem jest wywołanie deficytu energetycznego (stanu, który osiągają sportowcy podczas wysiłku), który z kolei zmusza organizm do pobierania swoistego paliwa z rezerw. Dochodzi wtedy do usprawnienia procesu przemiany materii oraz zjawiska określanego jako lipoliza. Ten pierwszy sprawia, że wartości odżywcze są szybciej trawione, a tym samym węglowodany i tłuszcze nie odkładają się w ciele. Drugi rozbija tkankę na energię, której organizmowi brakuje w wyniku stosowania spalaczy (wspomniany już deficyt).

Uprawiając sport, zużywa się więcej energii, a tym samym likwiduje dużą część komórek tłuszczowych. Właśnie dlatego połączenie reduktorów z treningiem przynosi tak dobre i szybkie rezultaty. Jednak nawet bez aktywności fizycznej organizm potrzebuje energii do funkcjonowania. Dzięki zaktywizowaniu go do pobierania jej z rezerw można tracić nadmiar tkanki nawet podczas siedzenia. Spalacze tłuszczu działają zatem bez ćwiczenia. Co więcej, ich skuteczność zwiększa każdy dodatkowy ruch jak spacer czy sprzątanie mieszkania. Warto pamiętać, że nawet idąc do pracy czy szkoły, tak naprawdę odbywa się trening, tylko o małej intensywności.

Czy warto kupić spalacz tłuszczu? Kiedy jego stosowanie mija się z celem?

Preparat odchudzający jest skuteczny. Należy jednak wiedzieć, że nie zawsze przyniesie on efekty. Dlatego nie wystarczy spożywanie kapsułek. Owszem, zmuszają one organizm do pobierania energii z tkanki tłuszczowej, przez co przyczyniają się do jej zmniejszania. Nie dadzą jednak wymarzonego rezultatu, gdy osoba zażywająca je jada zbyt obficie. Potrzebne jest utrzymanie wspomnianego deficytu energetycznego. Nadmierna podaż kaloryczna wyrówna go i zniweczy skuteczność przyjmowanych kapsułek. Nie trzeba być na rygorystycznej diecie, ale może pojawić się konieczność zmiany nawyków żywieniowych.

Jaki produkt wybrać?

Główna zasada brzmi, żeby wybierać jedynie bezpieczne spalacze tłuszczu. Atrakcyjna sylwetka nie jest warta problemów zdrowotnych. Nabywanie podejrzanych substancji reklamowanych jako „cudowne specyfiki” z niepewnych źródeł stanowi duże ryzyko. Należy kupować jedynie legalne produkty – znajdujące się w oficjalnej sprzedaży. Ich skład powinien być naturalny.

W przypadku osób mało aktywnych fizycznie dobrze sprawdzają się produkty kofeinowe – wieloskładnikowe. Działają one na kilku polach. Ich zadaniem jest:

  • znaczne przyspieszenie metabolizmu;
  • zaktywizowanie organizmu do czerpania energii z nagromadzonej tkanki tłuszczowej;
  • zmniejszenie uczucia łaknienia;
  • wywołanie efektu termogenicznego, czyli większej potliwości.

Co warto wiedzieć o spalaczach tłuszczu?

Osoby niećwiczące redukują nadwagę (dzięki odżywce) głównie w pracy. Nie powinny one zatem stosować wyjątkowo silnych substancji. Wyzwalanie nadmiernego ciepła będzie źródłem dyskomfortu. Można stracić poczucie  „świeżości”, nawet przy stosowaniu wysokiej jakości kosmetyków. Dlatego lepiej wybierać bezpieczne produkty, które spełnią swoją funkcję, ale ich siła oddziaływania nie będzie najwyższa.

Jednym z nich jest 100% Fat Killer Blade Series. Zawiera ona naturalne składniki. L-winian i L-karnityna przyczyniają się do spalania tłuszczu i tym samym wywoływania deficytu energetycznego. Ten pierwszy zapobiega odkładaniu się kwasów tłuszczowych w organizmie, ten drugi z kolei transportuje te już nagromadzone z komórek do mitochondriów, gdzie są one zamieniane na energię, która jest szybko zużywana. Jednocześnie ekstrakty z guarany i zielonej herbaty, kofeina oraz L-tyrozyna zapewniają pobudzenie, co sprawia, że mimo deficytu energetycznego nie brakuje sił, by normalnie funkcjonować. Dodatkowo zmniejszają one poczucie łaknienia, ułatwiając wytrwanie w diecie. Imbir, czarny pieprz i chili zwiększają temperaturę ciała, powodując pocenie.

Wszystkie składniki znajdujące się w tym preparacie w przeciwieństwie do tych przeznaczonych dla sportowców występują w niewielkich proporcjach, dlatego jest on przyjazny dla osób nieaktywnych fizycznie. Spalacz tłuszczu może okazać się bardzo pomocny, a jednocześnie umożliwi funkcjonowanie w pracy. Gdy nie uprawia się sportu, redukcja nadmiaru kilogramów odbywa się przez całą dobę, a nie podczas treningu. Wskazany jest zatem suplement, który przynosi powolne efekty, ale jest czynny 24h, a nie jedynie przez krótki czas, w trakcie wysiłku.

Podsumowanie

Dobrze dobrany produkt odchudzający pomoże zwalczyć krępujący problem nadwagi. Bezpieczne spalacze tłuszczu działają nawet bez ćwiczeń. Ważne jednak, by wybrać taki o mniejszej intensywności, żeby termogeneza nie była zbyt mocna. Nie zaburzy on codziennego rytmu życia, a z czasem przyniesie efekty. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do naszej oferty – zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego produktu.

Polecane

FAT Killer - 120 kaps

FAT Killer - 120 kaps

40,00 zł brutto/1szt.1400 pkt.(333,33 zł / kg brutto)
100% L-Carn - 60kaps

100% L-Carn - 60kaps

40,00 zł brutto/1szt.1400 pkt.(666,67 zł / kg brutto)
pixelpixelpixelpixelpixelpixel